AULIX - návrhy osvětlení a prodej svítidel

Již od roku 2009 se zabýváme prodejem svítidel a osvětlení pro interiéry i exteriéry.
Nabízíme nejen designová svítidla od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců navržená předními designery, ale i klasické osvětlení pro každého.
Naleznete proto u nás rozmanitá svítidla, která skvěle doplní váš interiér. Moderní osvětlení dodá šmrnc každé místnosti, přijďte si vybrat i vy.
1500+ Projektů
280+ Výrobců
30 Let Zkušeností

O NÁS

Aulix logo
Světelné studio
Světelné studio AULIX nabízí více než 2.000 různých vystavených modelů svítidel. Sídlí v Dolních Břežanech ve Studiu interiéru a osvětlení, kde dohromady s prodejnou Casamoderna (podlahy, nábytek, kuchyně, stěrky) tvoří 1600 m2 plochy. V našem světelném studiu se vám budeme rádi věnovat s maximální péčí a poradíme vám, jak správně vybrat osvětlení pro váš byt, rodinný dům, kancelář i zahradu. Hledáte-li individuální, svěží a moderní řešení osvětlení vašeho interiéru, navštivte naše světelné studio AULIX a nechte si vytvořit návrh osvětlení do vašeho bytu, domu, kanceláře nebo třeba prodejny přesně podle vašich představ, přání a požadavků.
Nově si můžete u nás na studiu vyzkoušet i různé druhy inteligentních systémů ovládání svítidel (KNX, Zigbee, Casambi, Alexa). Rádi Vám vysvětlíme, co je potřeba pro instalaci takových systémů u vás doma.
Na našich stránkách v záložce Sortiment, ve světelném studiu a rovněž v našem e-shopu nabízíme moderní osvětlení interiérů v klasickém i netradičním provedení, naleznete u nás svítidla závěsná, stropní i nástěnná. Dále můžete vybírat stolní a stojací lampy, podhledová nebo zápustná svítidla, svítidla do kuchyně, koupelny či dětského pokoje, osvětlení obrazů, kolejnicové/tyčové a lankové systémy, svítidla do zásuvky a mnoho dalších. Co se týká exteriéru, nabídneme vám také venkovní svítidla (sloupková, nástěnná, zápustná, stropní, solární svítidla, svítící dlažbu a další).
Výroba svítidel na zakázku
Kromě prodeje hotových svítidel nabízíme také výrobu osvětlení na zakázku. Největší výhodou je výběr z více než 1 000 druhů látek, možnost použití vlastního materiálu (závěsy, potahy, tapety) k výrobě svítidla, ale především možnost realizace atypických řešení – vyrobíme vám svítidla a osvětlení na míru v různé velikosti. Rozhodnete-li se pro výrobu svítidla na zakázku, můžete se spolehnout na maximálně individuální přístup. Svítidla vyrábíme také kovová s keramickými stínidly, tzv. styl Landhaus.

Nejnovější aktuality

Správné světlo v koupelně

Požadavky na osvětlení koupelny jsou různé - jasné světlo ráno k probuzení, co nejpřirozenější světlo pro líčení či holení a teplé světlo pro relaxaci. Poskytneme vám proto cenné rady, jak dosáhnout ideálního osvětlení v koupelně, která funguje jako takové domácí wellnes.

Více zde..
3.5.2022 / By AULIX

Novinky svítidel LED2

Připravujeme pro Vás na novou sezónu mnoho nových svítidel LED2. Zároveň vám na této stránce přinášíme mnohé zajímavé informace (ohledně činitele oslnění UGR, ohledně stmívání či seznámení se světelnými veličinami.
3.5.2022 / By AULIX

Nový katalog svítidel BOMMA

Ruční výroba a umění českých sklářů - to vše najdete v novém katalogu svítidel BOMMA.
2.3.2022 / By AULIX

naše světelné studio